Zajęcia pozalekcyjne

W naszej szkole oferujemy bogaty wachlarz zajęć pozalekcyjnych.
Wśród nich są zajęcia: opiekuńcze (świetlice + klubiki), terapeutyczne (terapia pedagogiczna, zajęcia wyrównawcze, gimnastyka korekcyjna), sportowe, kółka przedmiotowe, językowe, pracownie: plastyczna, informatyczne, muzyczna, balet, teatry, szachy, gry logiczno-strategiczne, koło twórczego i logicznego myślenia, koło nauki metod uczenia się.

Miły uczniu - wybieraj mądrze, zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami!

Piłka Nożna

Opublikowano w Zajęcia pozalekcyjne

Dlaczego warto brać udział w treningach piłki nożnej w szkole?

JEST TO WSPANIAŁA OKAZJA DO…

 • Sprawdzenia czy to właśnie piłka nożna będzie pasją dziecka na dłużej.
 • Poznawania jak i rozwijania swoich umiejętności piłkarskich, u nas znajdzie się miejsce dla każdego dziecka - z różnym potencjałem i umiejętnościami.
 • Rozwijania swoich kompetencji ruchowych, nie tylko skupionych na piłce nożnej.
 • Opanowanie zasad i podstaw techniki gry (kontrola piłki, strzały, podania, zwpdy).
 • Rozwijania swoich kompetencji społecznych, uczymy się jak wygrywać i jak reagować na przegraną.
 • Kształtowanie charakteru sportowca (walka do końca, nieustępliwość, szacunek dla przeciwnika, zasada fair play).

CO ROBIMY NA ZAJĘCIACH PIŁKARSKICH?

I część (WSTĘP) – zabawa z piłką, czucie i kontrola piłki.

II część (GŁÓWNA) - mecze piłki nożnej.

III część (ZAKOŃCZENIE) - rozciąganie (budowanie dobrych nawyków od najmłodszych lat).

POZYTYWNA PSYCHOLOGIA

 • W trakcie zajęć skupia się na dobrych zagraniach i mocno je chwali (budowanie pewności siebie zawodników),
 • Trener nie mówi zawodnikom w każdej akcji co mają robić, pozwala im podejmować własne decyzje, popełniać błędy. Dobre decyzje wzmacnia wyraźnie je chwaląc,

Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów piłki nożnej z klas 0-8 :)

Pracownia fizyczna

Opublikowano w Zajęcia pozalekcyjne

Prowadzący - Justyna Kucharska

Laboratorium 4-6, 7 -8

Nasza szkoła posiada własne laboratorium w których uczniowie raz w tygodniu spotykają się na zajęcia laboratoryjne z fizyki. To szansa by od kulis poznać świat fizyki od praktycznej strony. Tego typu ćwiczenia mają na celu wykorzystanie wiedzy teoretycznej, jaką nabywają uczniowie na zajęciach lekcyjnych oraz pokazać młodszym uczniom, że fizyka jest interesującym przedmiotem. Dzięki zajęciom laboratoryjnym nasi uczniowie poszerzają swoją wiedzę praktyczną, doskonalą umiejętności obserwacyjne, kreują badawczą postawę, kształcą umiejętność zadawania pytań w odniesieniu do badanych zjawisk, rozwijają myślenie i umiejętności poprzez samodzielne bądź grupowe eksperymentowanie.

Pracownia techniczna

Opublikowano w Zajęcia pozalekcyjne

Pracownia techniczna - prowadzący Jakub Jasiński

W ramach pracowni technicznej odbywają się zajęcia 

Gotuj z panem Kubą - zajęcia z gotowania przeznaczone również dla uczniów klas 4-6, na których uczniowie posiądą  prakyczną wiedzę z zakresu bezpiecznego korzystania z kuchni ale przede wszytkim postaram się zarazić ich miłością do gotowania, zainteresować ich zdrowymi alternatywami dla posiłków, zachęcić do zapoznawania się z etykietami w trakcie zakupów. W trakcie zajęć uczniowie przygotowywać będą sałtki warzywne i owocowe, słodkie desery na zimno i gorąco jak również dania obiadowe.

Majsterkowanie - jak zrobić domek dla ptaków, skrzynkę, czy też mini elektrownię? Na zajęciach z majsterkowania uczniowie pracować będą w drewnie oraz materiałach drewnopochodnych jak również z metalem, tworzywem sztucznym oraz elektrycznością. Nauczą się planować swoją pracę, projektować dzieło, obsługiwać narzędzie takie jak młodek, wkrętarka, wiertarka, piła itp.

Makietowanie - Zajęcia, na których poznamy ciekawe metody tworzenia makiet w klimacie fantasy. Jesli chcecie nauczyć się jak stowrzyć makietę pięknego zamku, średniowiecznego miasta czy też nawiedzonego domu zapraszam serdecznie. Na zajęciach poznamy kilka technik tworzenia makiet zarówno budynków, roślin, jak i ukształtowania terenu.

Zapraszam serdecznie 

Samoobrona

Opublikowano w Zajęcia pozalekcyjne

Samoobrona

Zajęcia z samoobrony przeznaczone są dla uczniów klas 5- 8 SP oraz gimnazjum. Podczas zajęć uczniowie uczą się jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia. Poznają między innymi różnorodne techniki obezwładniające, techniki obrony przed uderzeniami, kopnięciami, chwytami, duszeniami, a także techniki atakowania czyli podstawowe kopnięcia, ciosy oraz rzuty. Ponadto, dzięki wszechstronnym ćwiczeniom uczniowie kształtują swoją ogólną sprawność fizyczną, zwiększa się siła mięśni całego ciała, wytrzymałość, wydolność oraz gibkość.

FILMY: O NAS

 •  
 •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

 •   
 •  
 •  
 •  
 •