Zarząd i pracownicy

Opublikowano w Szkoła

 

Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 200 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

 

  •  Rafał Dylewski Prezes  
  •  Przemysław Dąbrowski Wiceprezes  
  •  Aleksandra Łada Sekretarz  
  •  Marcin Dudek Skarbnik  


Dyrekcja szkoły

  • Marek Grąziewicz Dyrektor  
  • Aleksandra Krupińska Dyrektor ds. pedagogicznych  


Nauczyciele

LISTA Nauczycieli II Podstawowo- Gimnazjalnego Zespołu Szkól Społecznych STO

rok szkolny 2014/2015                  

Bogumiła Laskowska – wych. 3a

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mazur – wych. 3b

edukacja wczesnoszkolna

Angelika Kitowska

język angielski, edukacja muzyczna

Elżbieta Kilińska – wych.1b

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Górna - wych. 0a

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Materek

świetlica klas 0

Ewa Hublewska - wych. 1a

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Witkowska – wych. 2a

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Iwańca – wych. 2b

edukacja wczesnoszkolna

Dominika Michta

chemia, język angielski

Emilia Senczyszyn-Karolewicz - wych 4b

język polski

Anna Warzecha

język polski

Wawrzyniak Barbara

matematyka

Grażyna Gerlach

matematyka 

Kosicka  Gabriela

język angielski

Anna Zbróg

język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

język angielski

Eryk Zaleski

język angielski

Anna Adamonis - wych 7b

język niemiecki gimnazjum

Anna Miler

wychowanie fizyczne

Anna Ożóg - wych kl. 3a gim

pedagog, świetlica klas 1

Andrzej Born

wychowanie fizyczne

Olga Włodarczyk – wych 4a

historia, wos

Bożena Filimoniuk

biologia

Hanna Born

wychowanie fizyczne

Michał Czerwionka 

fizyka, pracownia fizyczna

Magdalena Kostuch - wych 7a

język angielski

Krzysztof Adamczyk

język niemiecki, informatyka

Wacława Stopp

muzyka, wychowanie do życia w rodzinie

Bogna Tarnowska

plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

plastyka, pracownia plastyczna

Jakub Dzielicki

religia

Małgorzata Gawecka

psycholog

Jakub Jasiński – wych IIa gim

klubik klas 4, technika, opiekun parlamentu

Marta Węsierska

biblioteka, opiekun wolontariatu

Renata Bryńska

świetlica klas 2

Sandra Szylke - wych 0b

świetlice klas 1

Barbara Bocian

matematyka

Eliza Lasocka - wych 6a

przyroda

Anna Olszak

język angielski, język hiszpański

Aleksandra Burzyńska - wych 6b

matematyka

Olivier Sidor

wychowaniw fizyczne, piłka nożna

Renata Różalska

świetlica klas 3

Dominika Senczyszyn - wych 3b gim

język polski

Justyna Siniecka - wych 2b gim

geografia

Agnieszka Sankowska

geografia, język angielski

Maciej Kusz

pscyholog

Paulina Bielewicz

klubik klas 6-7, wychowanie fizyczne

Adam Gaca 

basen

Justyna Wiśniewska

język niemiecki

Patrycja Błoch - wych 5b

klubik klas 5, logopedia

Bożena Ptak

język polski

Piotr Formela - wych 5a 

wychowanie fizyczne, koszykówka

Oliwia Grzegorczyk 

język angielski

Kinga Nowakowska

harcerstwo

Małgorzata Krzaczyńska

taniec

Bożena Ptak

język polski

 


             

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •  
  •