Zarząd i pracownicy

Opublikowano w Szkoła

 

Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 200 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

 

  •  Rafał Dylewski Prezes  
  •  Przemysław Dąbrowski Wiceprezes  
  •  Jarosław Linda Sekretarz  
  •  Marek Wlizło Skarbnik  


Dyrekcja szkoły

  • Tomasz Szturo Dyrektor  
  • Aleksandra Krupińska Dyrektor ds. pedagogicznych  


Nauczyciele

LISTA Nauczycieli II Społecznej Szkoły Podstawowej STO

rok szkolny 2021/2022                  

 

 

Joanna Górna - wych. 0a

Edukacja wczesnoszkolna, koordynator zespołu 0-3

Jolanta Bęben- wych. 0b

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Hublewska - wych. 1a

Edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Kilińska - wych. 1b

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mazur – wych. 2a

Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Iwańca – wych. 2b

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Natalia Horbacz Klein – wych. 2c

Edukacja wczesnoszkolna

Hanna Rembak -  wych. 3a

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kozłowska - wych. 3b

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Pawelec - wych. 3c

Edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Błoch – wych. 4a

Klubik klas 4, logopedia

Anna Sarad wych. 4b

Język angielski

Magdalena Toporekwych. 5a

Język polski

Renata Bryńskawych. 5b

Klubik klas 5-8

Klementyna Kasprzyk-Kucharz - wych. 6a

Język polski

Magdalena Kostuch - wych. 6b

Język angielski, koordynator zespołu 4-8

Jakub Jasiński - wych. 7a

Technika, EDB, opiekun parlamentu, pracownia techniczna

Anna Ożóg – wych. 7b

Pedagog

Olga Włodarczyk – wych. 8a

Historia, WOS

Emilia Senczyszyn – wych. 8b

Język polski

Anna Warzecha

Język polski

Dawid Kowalczyk

Matematyka

Aleksandra Burzyńska

Matematyka

Kornelia Szlagowska

Matematyka

Sławomir Kwiatkowski

Matematyka

Dominika Michta

Chemia

Justyna Kucharska

Fizyka, pracownia fizyczna

Krzysztof Adamczyk

Informatyka, pracownia informatyczna

Magdalena Stanke

Biologia, Przyroda

Agnieszka Sankowska

Geografia, Język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

Język angielski

Eryk Zaleski

Język angielski

Izabela Radziuk

Język angielski

Anna Głuszek

Język angielski

Anna Olszak

Język angielski, Język Hiszpański – lider zespołu językowego

Anna Adamonis

Język niemiecki

Ewa Dubiella

Edukacja muzyczna

Małgorzata Krzaczyńska

Taniec

Alicja Holly-Szuta

Religia

Wojciech Kucharz

Plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

Plastyka, pracownia plastyczna

Andrzej Born

Wychowanie fizyczne, koordynator w-f

Anna Miler

Wychowanie fizyczne, koordynator pływalni

Piotr Formela

Wychowanie fizyczne, koszukówka

Klara Wittstock

Wychowanie fizyczne

Adam Gaca

Basen

Witold Kołodziejczyk

Basen

Irena Sawicka

Teatr

Marta Węsierska

Biblioteka, opiekun wolontariatu

Agata Bryńska

Świetlica klas 0ab

Agnieszka Trzebiatowska

Świetlica klas 1ab

Anna Porębska

Świetlica klas 2ab

Renata Różalska

Świetlica klas 3ab

Barbara Wawrzyniak

Świetlica klas 2c, 3c

Renata Bryńska

koordynator świetlic i klubików

Maria Jaroszewicz

Psycholog

  

Joanna Górna - wych. 0a

Edukacja wczesnoszkolna, koordynator zespołu 0-3

Jolanta Bęben- wych. 0b

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Hublewska - wych. 1a

Edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Kilińska - wych. 1b

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mazur – wych. 2a

Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Iwańca – wych. 2b

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Natalia Horbacz Klein – wych. 2c

Edukacja wczesnoszkolna

Hanna Rembak -  wych. 3a

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kozłowska - wych. 3b

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Pawelec - wych. 3c

Edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Błoch – wych. 4a

Klubik klas 4, logopedia

Anna Sarad wych. 4b

Język angielski

Magdalena Toporekwych. 5a

Język polski

Renata Bryńskawych. 5b

Klubik klas 5-8

Klementyna Kasprzyk-Kucharz - wych. 6a

Język polski

Magdalena Kostuch - wych. 6b

Język angielski, koordynator zespołu 4-8

Jakub Jasiński - wych. 7a

Technika, EDB, opiekun parlamentu, pracownia techniczna

Anna Ożóg – wych. 7b

Pedagog

Olga Włodarczyk – wych. 8a

Historia, WOS

Emilia Senczyszyn – wych. 8b

Język polski

Anna Warzecha

Język polski

Dawid Kowalczyk

Matematyka

Aleksandra Burzyńska

Matematyka

Kornelia Szlagowska

Matematyka

Sławomir Kwiatkowski

Matematyka

Dominika Michta

Chemia

Justyna Kucharska

Fizyka, pracownia fizyczna

Krzysztof Adamczyk

Informatyka, pracownia informatyczna

Magdalena Stanke

Biologia, Przyroda

Agnieszka Sankowska

Geografia, Język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

Język angielski

Eryk Zaleski

Język angielski

Izabela Radziuk

Język angielski

Anna Głuszek

Język angielski

Anna Olszak

Język angielski, Język Hiszpański – lider zespołu językowego

Anna Adamonis

Język niemiecki

Ewa Dubiella

Edukacja muzyczna

Małgorzata Krzaczyńska

Taniec

Alicja Holly-Szuta

Religia

Wojciech Kucharz

Plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

Plastyka, pracownia plastyczna

Andrzej Born

Wychowanie fizyczne, koordynator w-f

Anna Miler

Wychowanie fizyczne, koordynator pływalni

Piotr Formela

Wychowanie fizyczne, koszukówka

Klara Wittstock

Wychowanie fizyczne

Adam Gaca

Basen

Witold Kołodziejczyk

Basen

Irena Sawicka

Teatr

Marta Węsierska

Biblioteka, opiekun wolontariatu

Agata Bryńska

Świetlica klas 0ab

Agnieszka Trzebiatowska

Świetlica klas 1ab

Anna Porębska

Świetlica klas 2ab

Renata Różalska

Świetlica klas 3ab

Barbara Wawrzyniak

Świetlica klas 2c, 3c

Renata Bryńska

koordynator świetlic i klubików

Maria Jaroszewicz

Psycholog

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •   
  •  
  •  
  •  
  •