Zarząd i pracownicy

Opublikowano w Szkoła

 

Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 200 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

 

  •  Rafał Dylewski Prezes  
  •  Przemysław Dąbrowski Wiceprezes  
  •  Jarosław Linda Sekretarz  
  •  Marek Wlizło Skarbnik  


Dyrekcja szkoły

  • Tomasz Szturo Dyrektor  
  • Aleksandra Krupińska Dyrektor ds. pedagogicznych  


Nauczyciele

LISTA Nauczycieli II Podstawowo- Gimnazjalnego Zespołu Szkól Społecznych STO

rok szkolny 2020/2021                  

 

Ewa Hublewska - wych. 0a

Edukacja wczesnoszkolna

Ela Kilińska - wych. 0b

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mazur – wych. 1a

Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Iwańca – wych. 1b

Edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Natalia Horbacz Klein – wych. 1c

Edukacja wczesnoszkolna

Hanna Rembak - wych. 2a

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kozłowska - wych. 2b

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Pawelec - wych. 2c

Edukacja wczesnoszkolna

Joanna Górna - wych. 3a

Edukacja wczesnoszkolna, koordynator zespołu 0-3

Sandra Szylke - wych. 3b

Edukacja wczesnoszkolna

Angelika Łania – wych. 4a

Język angielski, edukacja muzyczna

Dominika Senczyszyn – wych. 4b

Język polski

Klementyna Kasprzyk-Kucharz - wych. 5a

Język polski

Magdalena Kostuch - wych. 5b

Język angielski, lider zespołu językowego

Jakub Jasiński - wych. 6a

Technika, EDB, opiekun parlamentu, pracownia techniczna

Anna Ożóg – wych. 6b

Pedagog, świetlica grup 0

Olga Włodarczyk – wych. 7a

Historia, WOS

Emilia Senczyszyn – wych. 7b

Język polski, koordynator zespołu 4-8

Piotr Formela – wych. 8a

Wychowanie fizyczne, koszukówka

Patrycja Błoch – wych. 8b

Świetlica klas 3ab, logopedia

Anna Warzecha

Język polski

Barbara Bocian

Matematyka

Aleksandra Burzyńska

Matematyka

Kornelia Szlagowska

Matematyka

Bartosz Pianowski

Matematyka

Sławomir Kwiatkowski

Matematyka

Dominika Michta

Chemia

Kamil Rybacki

Fizyka, pracownia fizyczna

Krzysztof Adamczyk

Informatyka, pracownia informatyczna

Magdalena Stanke

Biologia, Przyroda

Agnieszka Sankowska

Geografia, Język angielski

Kosicka Gabriela

Język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

Język angielski

Eryk Zaleski

Język angielski

Anna Sarad

Język angielski

Anna Głuszek

Język angielski

Małgorzata Laskowska

Język angielski

Anna Olszak

Język angielski, Język Hiszpański

Anna Adamonis

Język niemiecki

Izabella Oller

Edukacja muzyczna

Małgorzata Krzaczyńska

Taniec

Jowita Najdorowska

Religia

Alicja Holly-Szuta

Religia

Wojciech Kucharz

Plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

Plastyka, pracownia plastyczna

Andrzej Born

Wychowanie fizyczne, koordynator w-f

Anna Miler

Wychowanie fizyczne, koordynator pływalni

Hanna Born

Wychowanie fizyczne

Klara Wittstock

Wychowanie fizyczne, kluibk klas 5-8

Adam Gaca

Basen

Witold Kołodziejczyk

Basen

Irena Sawicka

Teatr

Marta Węsierska

Biblioteka, opiekun wolontariatu

Maria Jaroszewicz

Świetlica klas 1ab

Renata Różalska

Świetlica klas 2ab

Barbara Wawrzyniak

Świetlica klas 1c, 2c

Renata Bryńska

koordynator świetlic i klubików

Agata Porębska

Klubik klas 4ab

Małgorzata Gawecka

Psycholog

Daniel Marciński

Piłka nożna

 

 

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •   
  •   
  •   
  •   
  •