Akademia rodzica

CYBERPRZEMOC - 31.01.2017r.godzina 17.00.

Opublikowano w Akademia rodzica

Zapraszamy na warsztat dla Rodziców,prowadzone przez pana Pawła Brzezińskiego z Ośrodka Psychologiczno-Pedagogicznego RAZEM

Aby warsztaty mogły się odbyć,proszę Rodziców o potwierdzenie uczestnictwa do 20.01.2017r.przez Librus do p.Anny Ożóg

Odpowiedzialność za siebie

Opublikowano w Akademia rodzica

Akademia Rodzica

Jak nauczyć dziecko odpowiedzialności za siebie, skuteczne metody motywacji
Zapraszamy na kolejne spotkanie 15.02.2017r.na godz.17.00

Małgorzata Gawecka - psycholog szkolny
Anna Ożóg - pedagog szkolny

Prosimy o potwierdzenie obecności przez Librus do p. Anny Ożóg

Jak rozmawiać z dziećmi o seksie

Opublikowano w Akademia rodzica

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na kontynuację zajęć w ramach Akademii Rodzica, prowadzonych przez pedagoga oraz psychologa szkolnego. Pierwsze spotkanie pt. Jak rozmawiać z dziećmi o seksie? odbędzie się 28.11.2016 o godzinie 17.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie swojej chęci udziału za pośrednictwem Librusa, kierując wiadomość bezpośrednio do Anny Ożóg. Istnieje też możliwość wpisania się na listę uczestników dostępną w sekretariacie. Z poważaniem. Małgorzata Gawecka oraz Anna Ożóg.

Spotkanie z Marzeną Żylińską

Opublikowano w Akademia rodzica

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z panią Marzeną Żylińską w sobotę 6.02

Harmonogram spotkania
10.00 - 11.15 Wykład i dyskusja: Co rodzice o procesie uczenia się wiedzieć powinni?
11.15 - 12.00 Warsztaty: Jak chwalić i jak rozmawiać, żeby motywować do pracy?

ABC małego dziecka

Opublikowano w Akademia rodzica

Serdecznie zapraszamy w dniu 26.01. na godzinę 17.45 Rodziców uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej, jak również wszystkie osoby zainteresowane na drugie spotkanie w ramach cyklu ABC małego dziecka pt. Młody człowiek w świecie nowoczesnej technologii, poświęcone problematyce użytkowania urządzeń, typu smartfon, tablet, komputer pod kątem ich wpływu na prawidłowy rozwój dziecka. Będziemy się wspólnie zastanawiać nad tym, jak zachęcić nasze pociechy do alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

 

Akademia Rodzica

Opublikowano w Akademia rodzica

Szanowni Państwo,
wraz z nowym rokiem szkolnym wznawiamy działalność Akademii Rodzica.
Z radością zapraszam Państwa do udziału w zajęciach zatytułowanych ABC małego dziecka - część 1. Warsztat przygotowany przez nasze Panie - psycholog Małgorzatę Gawecką oraz pedagog - Annę Ożóg dotknie tematów związanych z rozwojem emocjonalnym dzieci w wieku 5 - 6 lat, porozmawiamy o modelowaniu właściwych postaw i zachowań u dzieci oraz o pułapkach wychowania bez granic. Zastanowimy się, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi dziecka oraz jak można bawiąc się z dzieckiem pomóc mu w osiągnięciu gotowości szkolnej.
Zapraszam Państwa do aktywnego udziału w zajęciach 3 listopada (wtorek) godzina 16.30 sala nr 12.

Z poważaniem
Ola Krupińska

Akademia Rodzica

Opublikowano w Akademia rodzica

     Z przyjemnością informuję Państwa, że od marca uruchamiamy w naszej szkole Akademię Rodzica w ramach, której chciałabym byśmy spotykali się z zaproszonymi przez nas gośćmi na rozmowach dotyczących rodzicielskich dylematów. Nie wątpię, że warto wspólnie usiąść, by przedyskutować nasze zdanie z opinią specjalistów - psychologów, edukatorów, trenerów.
      Cieszyłabym się bardzo, gdyby zechcieli Państwo w tych spotkaniach aktywnie uczestniczyć, a także prosiłabym o sugestie dotyczące kolejnych tematów spotkań.
       24 marca o godzinie 18.30 zapraszam na spotkanie dotyczące zagrożeń jakie niesie za sobą internet. Spotkanie poprowadzą specjaliści z Ośrodka Psychologiczno - Pedagogicznego RAZEM pan Paweł Brzeziński (psycholog) oraz pan Jakub Ubych (informatyk).
      13 kwietnia odbędzie się spotkanie zatytułowane: Trudne tematy, łatwe rozmowy - dotyczące rozmów z dziećmi na temat ich seksualności. Spotkanie poprowadzi nasza nauczycielka - a także psycholog i edukator seksualny - pani Agata Hublewska.

Serdecznie Państwa zapraszam.
Z poważaniem
Ola Krupińska

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •   
  •  
  •  
  •  
  •