Nasze sukcesy

Mistrzostwa Gdańska w Koszykówce 3x3

Opublikowano w Nasze sukcesy

Kolejne sportowe sukcesy.
     26 listopada w hali sportowej SP nr 2 w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Gdańska Chłopców w Koszykówce 3x3. Mistrzostwa rozegrano w kategorii rocznika 2008 i młodsi, Gdańskie Igrzyska Dzieci oraz rocznika 2006 Gdańskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
     Reprezentacja chłopców rocznika 2008 zajęła 3 miejsce! Szkołę podczas turnieju reprezentowali: Bartek , Tomek, Nikodem, Wojtek, Andrzej, Szymon.
     Zespół chłopców starszych zajął 7 miejsce. Gratulujemy wszystkim grającym wspaniałej sportowej postawy, waleczności i skuteczności podczas gier.

Mistrzostwa Gdańska w Tenisie Stołowym

Kolejne medale w naszej 30-letniej szkolnej historii zdobyli tenisiści stołowi.

Podczas Mistrzostw Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym rozgrywanych w przepięknej Hali Polskiego Związku Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby nasi uczniowie zdobyli dwa brązowe medale.
Brązowe medale zdobyły:
- drużyna dziewcząt młodszych : Zuzanna, Wiktoria, Daria
- drużyna dziewcząt starszych: Natalia, Mira, Natalia
Drużyna chłopców młodszych grająca w składzie : Bartek, Janek zajęła 5 miejsce.

Młodych tenisistów, uczniów gdańskich szkół podstawowych obserwowali Leszek Kucharski i Natalia Partyka, wielokrotni uczestnicy i medaliści mistrzostw świata, igrzysk olimpijskich.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

Międzyszkolne Zawody Pływackie

Mamy to!!!
I miejsce sztafeta 10x25m stylem dowolnym !!
II miejsce Drużyna STO2 !!
15 medali w konkurencjach indywidualnych !!
BRAWO dla całej 16 osobowej Reprezentacji Szkoły walczącej na Międzyszkolnych Zawodach Pływackich w ZSPnr2 na Suchaninie

Zespół STO2 Kartuska Gdańsk najlepsza firmą biegową podczas AmberExpo Półmaraton Gdańsk

Po raz kolejny społeczność naszej szkoły udowodniła, że dbałość o wszechstronny rozwój nie jest nam obca. Podczas biegu na 5 km Firmowa Piątka - AmberExpo Półmaraton Gdańsk zespól reprezentujący nasze szkolne środowisko powtórzył ubiegłoroczne osiągnięcie i zajął 1 miejsce.
Zespól składał się z rodziców, nauczycieli i absolwentów naszej szkoły.
Wielkie gratulacje i podziękowania za ambicję, wolę walki i wspaniały przykład dla naszych uczniów.

XXVI Biegi Oliwskie

15 pażdziernika 2019r 72 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVI Biegu Oliwskim organizowanym przez I Społeczną Szkołę Podstawową STO „na Polankach”.
Wszystkim uczestnikom biegu udało się szczęśliwie dotrzeć do mety. Zawodom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda oraz gorący doping kibiców .
Po wysiłku fizycznym uczestnicy biegu z apetytem zjedli wspaniałą, tradycyjnie podawaną podczas zawodów grochówkę z bułką.