Wyniki XIV Konkursu Recytatorskiego i Poezji Śpiewanej

Opublikowano w Komunikaty

Jury w składzie:

- Marzena Nieczuja- Urbańska – przewodnicząca
- Małgorzata Jaśkiewicz – członkini
- Waldemar Sawicki – członek

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Klasy 0-3 SP, 24.04.2018
w Kategorii Recytacji :
1 miejsce: Anastazji Łapińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 82 w Gdańsku
2 miejsce: Annie Pile ze Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku
3 miejsce: Gabrieli Żeleźniak z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdańsku oraz Karolinie Połom ze Szkoły Podstawowej nr 29 w Gdańsku

Wyróżnienia:
Filipowi Treyderowskiemu z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Gdańsku, Patrykowi Koperskiemu ze Szkoły Podstawowej "Niedźwiednik", Katarzynie Białek ze Szkoły Podstawowej nr 89 w Gdańsku, Ignacemu Opawskiemu ze szkoły Podstawowej nr 8 w Gdańsku oraz Zuzannie Małys z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Gdańsku .

W Turnieju Poezji Śpiewanej:
1 miejsce: Kazimierzowi Duklasowi z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO
2 miejsce : Bartoszowi Kaliszewskiemu ze Szkoły Podstawowej CET
3 miejsce: Marcie Harbelioglu z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Wyróżnienia: Poli Rybkowskiej z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO

Klasy 4-6 SP, 25.04.2018
w Kategorii Recytacji :
1 miejsce: Zuzannie Izydorek z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO
2 miejsce: Ignacemu Białasowi z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
3 miejsce: ex aequo Mateuszowi Kruszczyńskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 92 i Aleksandrze Stryjewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 35.
Wyróżnienia otrzymują :
Mateusz Modrzejewski-Szeląg (SP 19), Dominika Oleszczuk Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia, Jan Wolski z II Społecznej SP STO, Paweł Kowalczyk (SP CET), Maja Mierzejewska (III SSP STO, Kuba Wieczorkowski (SP 8)

W Turnieju Poezji Śpiewanej nagrody otrzymują:
1 miejsce: Alicja Gęba (III Społeczna SP)
2 miejsce : Antonina Dudek i Amelia Grygier z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO
3 miejsce: Natalia Ulasińska z I Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Wyróżnienie: Martyna Bąkowska (PSA Puls) Zuzanna Ankiersztejn (CET), Kajetan Macalak (SP 19)

Klasy 7 i gimnazja, 26.04.2018
w Kategorii Recytacji nagrody otrzymują :

1 miejsce : Zofia Kasprzyk, II Społeczne Gimnazjum STO
2 miejsce : nie przyznano
3 miejsce : Adam Pacek I Społeczne Gimnazjum STO i Wiktoria Krzemińska, Gimnazjum nr 7

Wyróżnienie otrzymuje Adam Siemiątkowski, ZKPiG nr 13

W Turnieju Poezji Śpiewanej nagrody otrzymują:
1 miejsce : Helena Król, II Społeczne Gimnazjum STO
2 miejsce : Zuzanna Tynda, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia
3 miejsce: Zofia Sójka, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia i Karolina Serkowska, Szkoła Podstawowa nr 89
Wyróżnienie: Łukasz Szerszeń, Gimnazjum nr 7
i Łucja Skibicka, Pomorskie Studio Artystyczne Puls

Wszystkich wymienionych wyżej uczestników zapraszamy w charakterze wykonawców na uroczysty Koncert Laureatów, który odbędzie się 28 maja 2018 o godz. 10.00 w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku.
O szczegółach związanych z Koncertem Laureatów i Konkursem w Sopocie poinformujemy Państwa drogą mailową.

Do Wojewódzkiego Konkursu Poezji Polskiej w dniu 21 maja w Sopocie zostali zakwalifikowani:
W kategorii RECYTACJA:
Anastazja Łapińska j ze Szkoły Podstawowej 82 w Gdańsku
Anna Pile ze Szkoły Podstawowej 89 w Gdańsku
Zuzanna Izydorek z II Społecznej Szkoły Podstawowej STO
Ignacy Białas z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
Zofia Kasprzyk
W kategorii POEZJI ŚPIEWANEJ:
Helena Król
Zuzanna Tynda
Zofia Sójka

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •  
  •