WERDYKT MORE THAN WORDS 2018

Opublikowano w Komunikaty

Dnia 20 kwietnia 2018 roku Jury w składzie:
Joanna Knitter, Angelika Kitowska, Jakub Zaleski,
postanowiło przyznać Uczestnikom następujące miejsca i wyróżnienia:

SZKOŁA PODSTAWOWA POEZJA
1 MIEJSCE - nie przyznano
2 MIEJSCE - Helena Markiewicz
3 MIEJSCE - Dorota Kasiłowska
WYRÓŻNIENIE - Dominika Miśków, Natalia Rutkowska, Kamila Kawiecka, Ola Buczyk

SZKOŁA PODSTAWOWA PIOSENKA
Solistki
1 MIEJSCE - Aleksandra Borzyszkowska
2 MIEJSCE - Alicja Gęba
3 MIEJSCE - Weronika Mocarska
WYRÓŻNIENIA - Marlena Mierzejewska, Jessica Grynder, Gabriela Adamczyk, Iga Beneda, Katarzyna Jończyk

Soliści
1 MIEJSCE - nie przyznano
2 MIEJSCE - Hubert Kunikowski
3 MIEJSCE - Igor kąkel
WYRÓŻNIENIE - Nikodem Rospondek

Zespoły wokalne
1 MIEJSCE - nie przyznano
2 MIEJSCE - nie przyznano
3 MIEJSCA - Julia Bieszke, Martyna Bartosiak, Lena Klimczyk
WYRÓŻNIENIA - Wilhelm Węglicki, Jan Przybylski, Julia Andruszkiewicz, Maja Jakubik

KLASY SIÓDME POEZJA
1 MIEJSCE - nie przyznano
2 MIEJSCE - nie przyznano
3 MIEJSCA - Patrycja Radosz, Antonina Kas
WYRÓŻNIENIE – duet recytatorski Maria Porębska i Marta Orłowska

KLASY SIÓDME PIOSENKA
Solistki
1 MIEJSCA - Maja Grabarczyk, Adrianna Kordowska
2 MIEJSCA - Lilia Hurless, Julia Mazur
3 MIEJSCE - Iga Gronowska
WYRÓŻNIENIE - Maja Lechowska

Zespoły wokalne
1 MIEJSCE - zespół Chabrowe Panny (Weronika Stalińska, Bianka Browczuk, Oliwia Widzicka)
2 MIEJSCE - nie przyznano
3 MIEJSCE - nie przyznano
WYRÓŻNIENIA
Ada Luterek, Julia Nowak, Oskar Pyrzewski
Emilia Grzybowska, Anna Sysoyeva

Zespoły wokalno-instrumentalne
1 MIEJSCE - Zespół Soundwitches: Mateusz Krzemiński, Sawa Możdżer, Lena Stefaniuk, Marta Szymkowiak
2 MIEJSCE - nie przyznano
3 MIEJSCE - nie przyznano

GIMNAZJUM POEZJA
1 MIEJSCE - Julia Smuczyńska
2 MIEJSCE - Weronika Bławat
3 MIEJSCA - Julia Kasiłowska, Oliwia Piętka
WYRÓŻNIENIA - Alicja Lew-Kiedrowska

GIMNAZJUM PIOSENKA
Solistki
1 MIEJSCA - Monika Westphal, Martyna Krupińska
2 MIEJSCA - Julia Skwierawska, Agnieszka Butowska
3 MIEJSCA - Małgorzata Mocarska, Natalia Wośko, Wiktoria Giżelska, Zuzanna Zaborowska, Oliwia Skwierawska
WYRÓŻNIENIA - Aleksandra Perz, Mateusz Szycik

Zespoły wokalne
1 MIEJSCE - nie przyznano
2 MIEJSCA -
Zespół Love Sing (Katarzyna Brandt, Kinga Kiełpin, Zofia Navus-Wysocka, Oliwia Skwierawska, Martyna Wirkus, Julia Zaborowska, Zuzanna Zaborowska)
Zespół MM DUO (Małgorzata Mocarska, Magdalena Wójcik)
3 MIEJSCE - Zespół wokalny (Zofia Pastwa, Kinga Wajda, Patrycja Zych)

Zespoły instrumentalno-wokalne
1 MIEJSCE - Nie przyznano
2 MIEJSCE - Zespół Nameless(Partycja Kamińska, Tomasz Szcząchor)
3 MIEJSCE - Zespół Hours Of Silence (Karolina Gołąbek, Jakub Jagiełło, Gabriela Mandziara, Mateusz Raczkowski, Wojciech Romanowski)

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •  
  •