Bieg na piątkę

Opublikowano w Komunikaty

ZAPISZ SIĘ na BIEG na PIĄTKĘ- 5.11.2017r

Nasza firma to: STO 2 Kartuska Gdańsk: uczniowie, absolwenci, rodzice, nauczyciele

Zgłoszenia
Zgłoszenia do „Biegu na Piątkę” będą przyjmowane jedynie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.polmaratongdansk.pl Wchodząc na stronę imprezy www.polmaratongdansk.pl i klikając w menu „BIEG NA PIĄTKĘ” -> „FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY”, pojawi się szczegółowa instrukcja dotycząca zapisów, które są realizowane przez system zapisów www.startlist.pl.

Termin i miejsce
Start Biegu na Piątkę rozpocznie się w dniu 05.11.2017 r. (niedziela) o godz. 9:00.
Start zawodów odbędzie się na ulicy Żaglowej, a meta zlokalizowana będzie w hali AMBEREXPO.
Zawodnicy na starcie ustawiają się w wydzielonej strefie biegu na 5 km.

Dystans i trasa
Bieg na Piątkę rozegrany zostanie na dystansie 5 km i zostanie przeprowadzony ulicami miasta Gdańska.
Oznaczenia długości trasy, co 1 km. Pomiar trasy – atest PZLA. Trasa płaska. Asfalt 100%.
Limit czasu ukończenia zawodów – 1 godzina. Zawodnicy, którzy nie zmieszczą się w powyższym limicie zobowiązani są do przerwania biegu i zejścia z trasy zawodów. Limit czasu liczony jest od pierwszego strzału startera. W przypadku klasyfikacji generalnej kobiet i klasyfikacji generalnej mężczyzn obowiązuje czas brutto, natomiast w przypadku kategorii wiekowych obowiązuje czas netto.


Warunki uczestnictwa
W zawodach mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej w dniu startu, mają ukończone 16 lat, zgłosiły się przez formularz zgłoszeniowy, uiściły opłatę startową i przedstawią swój dowód tożsamości ze zdjęciem oraz podpiszą kartę zawodnika wraz z oświadczeniem o starcie z własnej woli.
Osoby niepełnoletnie winny przedstawić pisemną zgodę na start podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego.


Klasyfikacje i nagrody
W ramach klasyfikacji „Firmowej Piątki” firmy będą walczyły o miano najlepszego Teamu na dystansie 5 km. Do punktacji zalicza się sumę pięciu najlepszych czasów osób z danej firmy rywalizujących na dystansie 5 km.
Dodatkowo każdy kolejny mężczyzna, z tej drużyny, który ukończy zawody pomniejsza czas łączny swojej firmy o 1 minutę, natomiast każda kolejna kobieta pomniejsza czas łączny o 2 minuty. Dzięki takiemu rozwiązaniu rywalizować można nie tylko wysokim poziomem sportowym, ale również ilością zawodników w danej drużynie!

Informację o zapisaniu się do biegu proszę przekazać przez dziennik elektroniczny – Andrzej Born
Zachęcam do wspólnego udziału w gdańskim święcie biegowym.

Andrzej Born

  •  
  •  
  •  
  •