WERDYKT MORE THAN WORDS 2018

Opublikowano w Festiwal "More Than Words"

Dnia 20 kwietnia 2018 roku Jury w składzie:

Joanna Knitter, Angelika Kitowska, Jakub Zaleski,

postanowiło przyznać Uczestnikom następujące miejsca i wyróżnienia:

SZKOŁA PODSTAWOWA POEZJA

1 MIEJSCE - nie przyznano

2 MIEJSCE - Helena Markiewicz

3 MIEJSCE - Dorota Kasiłowska

WYRÓŻNIENIE - Dominika Miśków, Natalia Rutkowska, Kamila Kawiecka, Olga Rusek

SZKOŁA PODSTAWOWA PIOSENKA

Solistki

1 MIEJSCE - Aleksandra Borzyszkowska

2 MIEJSCE - Alicja Gęba

3 MIEJSCE - Weronika Mocarska

WYRÓŻNIENIA - Marlena Mierzejewska, Jessica Grynder, Gabriela Adamczyk, Iga Beneda, Katarzyna Jończyk

Soliści

1 MIEJSCE - nie przyznano

2 MIEJSCE - Hubert Kunikowski

3 MIEJSCE - Igor Kąkel

WYRÓŻNIENIE - Nikodem Rospondek

Zespoły wokalne

1 MIEJSCE - nie przyznano

2 MIEJSCE - nie przyznano

3 MIEJSCA - Julia Bieszke, Martyna Bartosiak, Lena Klimczyk

WYRÓŻNIENIA - Wilhelm Węglicki, Jan Przybylski, Julia Andruszkiewicz, Maja Jakubik

KLASY SIÓDME POEZJA

1 MIEJSCE - nie przyznano

2 MIEJSCE - nie przyznano

3 MIEJSCA - Patrycja Radosz, Antonina Kas

WYRÓŻNIENIE – duet recytatorski Maria Porębska i Marta Orłowska

KLASY SIÓDME PIOSENKA

Solistki

1 MIEJSCA - Maja Grabarczyk, Adrianna Kordowska

2 MIEJSCA - Lilia Hurless, Julia Mazur

3 MIEJSCE - Iga Gronowska

WYRÓŻNIENIE - Maja Lechowska

Zespoły wokalne

1 MIEJSCE - zespół Chabrowe Panny (Weronika Stalińska, Bianka Browczuk, Oliwia Widzicka)

2 MIEJSCE - nie przyznano

3 MIEJSCE - nie przyznano

WYRÓŻNIENIA

Ada Luterek, Julia Nowak, Oskar Pyrzewski

Emilia Grzybowska, Anna Sysoyeva

Zespoły wokalno-instrumentalne

1 MIEJSCE - Zespół Soundwitches: Mikołaj Krzemiński, Sawa Możdżer, Lena Stefaniuk, Marta Szymkowiak

2 MIEJSCE - nie przyznano

3 MIEJSCE - nie przyznano

GIMNAZJUM POEZJA

1 MIEJSCE - Julia Smuczyńska

2 MIEJSCE - Weronika Bławat

3 MIEJSCA - Julia Kasiłowska, Oliwia Piętka

WYRÓŻNIENIA - Alicja Lew-Kiedrowska

GIMNAZJUM PIOSENKA

Solistki

1 MIEJSCA - Monika Westphal, Martyna Krupińska

2 MIEJSCA - Julia Skwierawska, Agnieszka Butowska

3 MIEJSCA - Małgorzata Mocarska, Natalia Wośko, Wiktoria Girzelska, Zuzanna Zaborowska, Oliwia Skwierawska

WYRÓŻNIENIA - Aleksandra Perz, Mateusz Szycik

Zespoły wokalne

1 MIEJSCE - nie przyznano

2 MIEJSCA -

Zespół Love Sing (Katarzyna Brandt, Kinga Kiełpin, Zofia Navus-Wysocka, Oliwia Skwierawska, Martyna Wirkus, Julia Zaborowska, Zuzanna Zaborowska)

Zespół MM DUO (Małgorzata Mocarska, Magdalena Wójcik)

3 MIEJSCE - Zespół wokalny (Zofia Pastwa, Kinga Wajda, Patrycja Zych)

Zespoły instrumentalno-wokalne

1 MIEJSCE - Nie przyznano

2 MIEJSCE - Zespół Nameless(Partycja Kamińska, Tomasz Szcząchor)

3 MIEJSCE - Zespół Hours Of Silence (Karolina Gołąbek, Jakub Jagiełło, Gabriela Mandziara, Mateusz Raczkowski, Wojciech Romanowski)

  •  
  •  
  •  
  •